Wydarzenia kulturalne

Biblioteka służy rozwijaniu i zaspokajaniu potrzeb czytelniczych, kulturalnych i informacyjnych ogółu społeczeństwa oraz upowszechnianiu wiedzy oraz dorobku nauki i kultury polskiej oraz światowej. Biblioteka i jej zbiory stanowią dobro narodowe służące zachowaniu dziedzictwa narodowego i regionalnego.Organizowanie różnego typu imprez,popularyzujących wiedzę, kulturę, książkę i czytelnictwo. Współdziałanie z bibliotekami w obrębie sieci bibliotecznej, organizacjami społecznymi, stowarzyszeniami oraz z instytucjami upowszechniania kultury, celem zaspokojenia potrzeb edukacyjnych i  kulturalnych społeczeństwa. Współdziałanie ze szkołami i przedszkolami na terenie gminy, elem rozwijania wiedzy i edukacji czytelniczej. Poniżej znajdziecie państwo trzy kategorie wydarzeń.

Nadchodzące wydarzenia

Przed nami Święta Bożego Narodzenia . Ze względu na panująca sytuację wiekszość wydarzeń odbędzie sie w formie online.

Ostatnie zakończone wydarzenie

Zaduszki Poetyckie

Archiwum wydarzeń

Poniżej wydarzenia które odbyły się w naszej bibliotece