Ferie w Bibliotece

 

W tym roku zorganizowaliśmy dla dzieciaków masę superowych warsztatów.Dostarczyliśmy im mnustwo uśmiechu i wspaniałej zabawy  przez cały okres ferii zimowych!!!.

Pierwszy dzień i przełamanie lodów. Dzieciaki szybko się zaaklimatyzowały i od razu wykazały się niesamowitym talentem! zobaczcie na te wszystkie arcydzieła WOW!!! 

  

 

 

Drugi dzień ferii. Dzisiaj było bardzo aktywnie. Ferie bez śniegu a mimo to, najmłodsi bawili się super fajne.

 Wideo-relacja

 

 

Trzeci dzień ferii z kolei upłynął było bardzo pracowicie i bardzo słodko.

Wideo-relacja 

 

Czwarty dzień, kreatywnie. Te laurki cudne po prostu. Wszyscy adresaci będą zachwyceni..

Wideo-relacja 

 

 

Piąty Dzisiaj wystartowaliśmy super aktywnie. Dzieciaki spędziły czas na sali gimnastycznej pod czujnym okiem Pana Wojtka Gołębiewskiego. Po powrocie czekał je seans filmowy z niezpodzianką(mega dużą ilością popkornu), dzieci miały czas by odsapnąć i naładować baterie. Dzień zakończyliśmy kreatywnie, własnoręcznie przygotowując czaderskie podkoszulki.

Wideo-relacja

 

 

Szósty dzień,było pięknie. Na nasze ferie zapisali się sami wybitni artyści, drzewka które dzisiaj powstały to istne dzieła sztuki.

Wideo-relacja 

 

Siódmy dzień,spędziliśmy super tanecznie i rozrywkowo. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Emilia Woźnicka która poprowadziła zajęcia taneczne.Pięknie dziękujemy.

Wideo-relacja

 

 

Ósmy dzień,spędziliśmy mega zdrowo, sałatkowo kanapkowo, owocowo i zabawnie.

Wideo-relacja 

 

Dziewiąty dzień,spędziliśmy spacerowo-wycieczkowo a następnie śpiewająco pięknie.

Wideo-relacja 

 

 

Dziesiąty, ostatni już dzień,Aż łezka się kręci w oku.Pluszaki będą tęsknić na 100%. Mamy nadzieję że będziecie je odwiedzać przy okazji wypożyczania książek.

Wideo-relacja 

.........................................................................